Mailto

Marlena Skiba

 

Jestem praktykiem, doświadczonym managerem, liderem, biznesmenem. Wiedzą z dziedziny biznesu dzielę się na co dzień realizując projekty dla Klientów z wielu sektorów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Od 14 lat jestem Dyrektorem Zarządzającym firmy Usługi Doradcze Smart Solutions

Pomagam ludziom rozwijać pasje, kompetencje - wspieram, doradzam, jestem. Większa wiedza wzmacnia poczucie wartości, lepszy wartsztat pracy  uniezależnia, otwiera wiele drzwi, daje możliwości. I ja w tym pomagam, chętnie pomogę też Tobie.

 

Zajmuję się uzdrawianiem firm polskich i międzynarodowych – opracowuję oraz wdrażam strategie rozwoju i optymalizacji procesów dla przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia. 

 

Skończyłam MBA na prestiżowym University of Minnesota oraz Carslon School of Management, jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego. 

 

Kocham życie. Uwielbiam wyzwania, rozwój osobisty, zawodowy. Bardzo lubię się uczyć. Biznesu, życia, siebie. 

 

Lubię pomagać ludziom w zrozumieniu ich talentów, w rozwoju osobistym, wspinaniu się na kolejne szczeble rozwoju zawodowego.

Sprawia mi ogromną satysfakcję wspieranie dojrzałych managerów, prezesów - wiedzą, którą nabyłam, bogatym doświadczeniem.

 

Miałam szczęście pracować w wielu firmach na różnych stanowiskach w różnorodnych kulturach biznesowych z bardzo odmiennymi stylami zarządzania. Dało mi to niezwykłą możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia z tak rozległych biznesów międzynarodowych. W międzyczasie studiowałam. Biorąc pod uwagę całokształt, ukształtowało to mnie.

 

Swoją wiedzą dzielę się z każdym człowiekiem, Nie tylko z zarządami firm, lecz także z osobami, które potrzebują motywacji oraz inspiracji w życiu zawodowym czy osobistym na każdym szczeblu ich rozwoju. . 

 

Organizuję Spotkania w różnych formatach - grupowe, a także bardziej kameralne. Ogromną satysfakcję i spełnienie daje mi rola Mentora - to moje powołanie, które pozwala mi odkrywać wśród osób, które do mnie przychodzą, utajone w nich dotąd talenty i predyspozycje, pokazywać im różne możliwe ścieżki rozwoju i szanse, jakie przed nimi stoją.

Pokaż więcejPokaż mniej

 

Mówią o mnie:

 

 

Wyjątkowo Inspirujący Mówca - wszystkie wystąpienia prowadzi w sposób nietuzinkowy, a wiedza, którą przekazuje zapada głęboko w pamięć i zmusza do spojrzenia na świat w szerszej perspektywie.

 

Nieustannie z pasją dzieli się swoją wiedzą, zdobytą przez ponad 20 lat na stanowiskach decyzyjnych w Polsce i prowadzenia projektów za granicą.

 

Dzięki jej doświadczeniu, sile argumentów i bardzo pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi, we współpracy lub po rozmowie z nią – ludzie chcą chcieć dużo więcej.

3 powody skorzystania z moich Inspiracji

3 powody skorzystania z moich Inspiracji

Są bardzo serdeczne, prawdziwe i dogłębne.

Są dla Ciebie. Dlaczego? Bo wszystkie porady i wskazówki, dobieram do danej sytuacji i osoby, bardzo indywidualnie. Do Twojej sytuacji, Twoich potrzeb i możliwości.

Dzielę się wiedzą i ogromną energią, która uskrzydla. To Nie moja zasługa, że ją mam, dostałam, więc dzielę się nią, aby się mnożyła.

TO, CO POWSTRZYMUJE LUDZI, TO NIE JAKOŚĆ ICH POMYSŁÓW,TYLKO BRAK WIARY W SIEBIE.

Russell Simmons

Inspirujące rozmowy
TwójSukces

Mój cel

 

Mój cel to dzielenie się wiedzą. To rozmnażanie Talentów, którymi zostałam obdarowana. To przekazywanie Ci wielu lat moich doświadczeń, praktycznych wskazówek z multisektorowego środowiska.

 

To Inpirowanie Cię do wykorzystywania Twojego potencjału, drzemiących w Tobie możliwości, uśpionych marzeń i pragnień. Dzielenie się dobrą, uskrzydlającą energią. 

 

To także przekazywanie zdobytej przeze mnie wiedzy dla Twojej firmy i Twoich pracowników. Inspirowania ich do osiągania więcej i łatwiej.

 

"Dziękuję za spotkanie, które przeprowadziała Pani u nas. Tchnęła Pani zupełnie nową energię w zespół. (…). Pokazała Pani z zupełnie innej perspektywy niezwykłą realność tego, co managerom wydawało się Nie do zrealizowania. Pani ich po prostu uszczęśliwiła, pokazując jak inaczej można podejść do tych tematów".

"Bardzo interesujące treści pomocne w zarządzaniu personelem. Ogromna wiedza, którą potrafi Pani przekazać uczestnikom spotkania. Wskazówki w paru słowach będące pomocne".

„Dzięki naszej współpracy nabyłam unikalną wiedzę, która służy mi do dziś w mojej praktyce zawodowej i nie tylko”.

„Pokazuje Pani, że wszystko w życiu można osiągnąć z uśmiechem, zadowoleniem, uczciwą ale i ciężką pracą”.

prev
next

Nie można pytać życia o sens, można mu tylko
SAMEMU SENS NADAĆ

Romain Gary

Mentoring

Bądź na bieżąco

Otrzymuj wartościowe artykuły i podcasty raz w tygodniu

Zapisz się do newsletteramail

Regulamin plików cookies

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych – Marlenę Skiba, prowadzącą firmę Usługi Doradcze Smart Solutions z siedzibą w Warszawie, ul. Cypryjska 6/19, 02-761, e-mail: marlena.skiba@inspirujacerozmowy.com.pl,

zarejestrowaną pod nr Regon: 015695795, w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) o ochronie danych osobowych. Dane przekazuję dobrowolnie.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem danych na wskazane powyżej dane kontaktowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marleny Skiba prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Doradcze Smart Solutions z siedzibą w  Warszawie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marleny Skiba prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Doradcze Smart Solutions z siedzibą w  Warszawie informacji handlowych w wykorzystaniem telefonu.